Meny
Elfag logo

Kragerø Elektriske AS

En komplett elektroleverandør

Kragerø Elektriske er Kragerøs største elektroentreprenør. Våre ansatte har i tillegg til de nødvendige offentlige godkjenninger, også spesialkompetanse innenfor hvert sitt felt. Det gir oss muligheten til å bidra med profesjonell konsultasjon, montering og vedlikehold innenfor et bredt spekter av elektriske tjenester.

Vi utfører alle typer installasjoner innen svakstrøm- og sterkstrøm. Innenfor sterkstrøminstallasjon tilbyr vi montering og vedlikehold til privatbolig, fritidsbolig, industri og offentlige bygg. Innenfor svakstrøminstallasjon monterer vi blant annet datanettverk,  kombialarmer (tyveri og brann), brannvarslingsanlegg, ITV, trådløst nettverk,KNX, og fiber.

Ferdig montert

Lyn ikon

Send forespørsel

Legg til flere bilder

Er du medlem av huseiernes landsforbund?

Takk for forespørselen!

Vi behandler den så raskt som mulig.

Ansatte

Grunde Olsen

Daglig leder 95 06 33 61 grunde@krageroelektriske.no

Andreas H Olsen

Annet 99 57 53 87 andreas@krageroelektriske.no

Magnus Arvesen

Montør 92 83 66 69 magnusa@krageroelektriske.no

Thomas Haugholt

Montør 90 25 04 14 thomas@krageroelektriske.no

Thor Erling Svenum

Montør 95 07 20 25 tes@krageroelektriske.no

Per Pharo

Montør 95 07 20 17 per@krageroelektriske.no

Odd Einarson

Montør 95 28 49 50 odd@krageroelektriske.no

Michal Reczuch

Annet 96 67 04 23 michal@krageroelektriske.no

Martin Kristiansen

Montør 93 29 60 38 martin@krageroelektriske.no

Jørgen Brynemo

Montør 45 90 63 43 jorgen@krageroelektriske.no

Kristen Knutsen

Montør 91 16 40 24 kristen@krageroelektriske.no

Anne Moi

Annet 95 72 51 93 butikk@krageroelektriske.no

Inge Vidar Hegland

Administrasjon 95 06 33 62 inge@krageroelektriske.no

Henning Olsen

Montør 95 06 33 64 henning@krageroelektriske.no

Helen Olsen

Administrasjon 99 25 39 60 helen@krageroelektriske.no

Håkon Næss Hermandsen

Montør 95 07 20 16 haakon@krageroelektriske.no

Espen Jørgensen

Administrasjon 41 61 10 94 espen@krageroelektriske.no

Conrad Salvesen

Montør 95 07 20 03 conrad@krageroelektriske.no

Vidar Ødegaard

Montør 95 07 20 26 vidar@krageroelektriske.no