Meny

Holmedal Elektriske AS

Som medlem av Elfag har vi en av Norges største og mest anerkjente kjeder i ryggen. Våre elektrikere kommer alltid til avtalt tid og leverer til avtalt pris. Vi er gode på rådgiving og har elektrikere som ønsker å foreslå innovative løsninger for akkurat ditt prosjekt.

Trenger du smarthus, elbil-lader, belysning eller hjelp til andre elektriske installasjoner? Som Elfag-medlem tilbyr vi deg 5 års garanti på materiell og utført arbeid. Våre elektrikere bruker kun anerkjente leverandører, og er koblet opp mot boligmappa.no. Dette får du kun hos Elfag.

Sammen med kjeden vår jobber vi for å være tilgjengelige, servicerettede og konkurransedyktige på pris. Ta kontakt i dag for et tilbud.

Lyn ikon

Send forespørsel

Legg til flere bilder

Er du medlem av huseiernes landsforbund?

Takk for forespørselen!

Vi behandler den så raskt som mulig.

Ansatte

Arne Vårdal

Montør 91 78 03 25 arne@holmedalelektriske.no

Bård Vårdal

Montør 91 35 63 23 baard.vaardal@enivest.net

Daniel Vårdal

Montør 97 52 68 56 daniel@holmedalelektriske.no

Egil Vårdal

Installatør 95 23 48 50 egil@holmedalelektriske.no

Håkon Høyvik

Montør 90 36 24 29 haakon@holmedalelektriske.no

Kjell Vårdal

Montør 91 54 21 41 kjell@holmedalelektriske.no

Laila Karing Hjellum

Administrasjon 57 73 41 00 post@holmedalelektriske.no

Magne Vårdal

Montør 90 84 86 29 magne@holmedalelektrise.no

Roald Vårdal

Montør 90 92 32 90 roald@holmedalelektriske.no

Vegard Stølen

Montør 95 92 00 55 vegard@holmedalelektriske.no