Meny

Foss Elektro AS

Foss Elektro AS – en god elektroinstallatør innenfor el-installasjon i Grenland og Telemark forøvrig.

Vi er en ansvarlig elektrikerbedrift med fagkompetanse innen bedrifts-, nærings- og privatmarkedet med stort fokus på kundeservice og kvalitet. Vårt nedslagsfelt er hovedsakelig Grenlandsområdet.

•Service
•Rehabilitering
•Installasjon nybygg
•El-kontroll bolig NEK 405-02
•El-bil lading
•Industri/ næring
•Internkontroll
•5-års garanti

Gratis befaring!

 

Lyn ikon

Send forespørsel

Legg til flere bilder

Er du medlem av huseiernes landsforbund?

Takk for forespørselen!

Vi behandler den så raskt som mulig.

Ansatte

Jeremy Hall

Daglig leder 976 42 288 jeremy@foss-elektro.no

Martin J. Søtvedt

Faglig ansvarlig 47 84 77 46 martin@foss-elektro.no

Kim Andre Leonardsen

Montør 91 54 12 30 kim@foss-elektro.no

Christian Otervik

Montør 98 45 40 37 christian@foss-elektro.no

Sindre Stamnes

Lærling 35 51 45 00 elvedal2001@hotmail.com

Marius Thorsen

Montør 99 49 26 95 marius@foss-elektro.no

Petter Espedalen

Montør 91 87 95 25 petter@foss-elektro.no

Sondre Holte

Montør 95406484 sondre@foss-elektro.no