Meny

Elektro-Sport AS

 

Vi holder til i Lyngen Kommune i Nord-Troms og utfører elektrisk installasjon i boliger, hytter, industri, landbruk og forretningsbygg.

Vi er medlem av bransjeforeningen Nelfo og har vært stolt medlem i Elfag siden oppstarten av kjeden i 1995, noe som gir deg som forbruker trygghet for fagmessig høy kvalitet på våre oppdrag.

Vi leverer og monterer Mitsubishi varmepumper, og har f-gass sertifiserte montører med lang erfaring.

Trenger du smarthus, elbil-lader, belysning eller hjelp til andre elektriske installasjoner? Som Elfag-medlem tilbyr vi deg 5 års garanti på materiell og utført arbeid. Våre elektrikere bruker kun anerkjente leverandører, og er koblet opp mot boligmappa.no.

Har du behov for elektriker- kontakt oss!

Åpningstider man-fre 08:00 – 16:00

 

Lyn ikon

Send forespørsel

Legg til flere bilder

Er du medlem av huseiernes landsforbund?

Takk for forespørselen!

Vi behandler den så raskt som mulig.

Ansatte

Roger Samuelsen

Daglig Leder 95 13 18 60 roger@elektro-sport.no

Sindre Heitmann

Montør 94 00 71 22 sindre@elektro-sport.no

Evaldas Maciulskis

Lærling 46 44 70 01 evaldas@elektro-sport.no

Are Biendl

Montør 97 53 30 66 are@elektro-sport.no

Frank Ole Nilsen

Montør 97 51 03 06 frank@elektro-sport.no

Håvard Bakkehaug

Montør 97 57 16 90 hb@elektro-sport.no

Jørn Viktor Pettersen

Montør 98 21 92 92 jorn@elektro-sport.no

Øyvind Simonsen

Montør 97 60 14 30 oyvind@elektro-sport.no

Viljar Larsen Pettersen

Montør 912 45 047 viljar@elektro-sport.no