Meny

Elektro-Sport AS

Elektro-Sport AS holder til i Lyngen Kommune i Nord-Troms og utfører elektrisk installasjon i boliger, hytter, industri, landbruk og forretningsbygg.

Vi er medlem av bransjeforeningen Nelfo og har vært stolt medlem i Elfag siden oppstarten av kjeden i 1995, noe som gir deg som forbruker trygghet for fagmessig høy kvalitet på våre oppdrag.

Vi leverer og monterer Mitsubishi varmepumper, og har f-gass sertifiserte montører med lang erfaring.

Trenger du smarthus, elbil-lader, belysning eller hjelp til andre elektriske installasjoner? Som Elfag-medlem tilbyr vi deg 5 års garanti på materiell og utført arbeid. Våre elektrikere bruker kun anerkjente leverandører, og er koblet opp mot boligmappa.no.

Har du behov for elektriker – kontakt oss!

Åpningstider man-fre 08:00 – 16:00

 

Lyn ikon

Send forespørsel

Er du medlem av Huseierne?

Legg til flere bilder

Er du medlem av Huseierne?

Takk for forespørselen!

Vi behandler den så raskt som mulig.

Ansatte

Roger Samuelsen

Daglig Leder 95 13 18 60 roger@elektro-sport.no

Sindre Heitmann

Montør 94 00 71 22 sindre@elektro-sport.no

Evaldas Maciulskis

Montør 970 70 901 evaldas@elektro-sport.no

Frank Ole Nilsen

Montør 97 51 03 06 frank@elektro-sport.no

Håvard Bakkehaug

Montør 97 57 16 90 hb@elektro-sport.no

Jon-Christian Koht Hansen

Montør 477 55 704 jon@elektro-sport.no

Jørn Viktor Pettersen

Montør 98 21 92 92 jorn@elektro-sport.no

Mia Eline Wille Kviteberg

Montør 464 47 001 mia@elektro-sport.no